english
Sovte products theme

Biometrické zámky a čtečky

Biometrie je moderní metoda pro identifikaci uživatele zakládající se na měření jím poskytovaných biometrických dat získaných nejčastěji ze skenu ruky, obličeje, nebo jejich částí, a jejich následným vyhodnocením. Díky svému sofistikovanému přístupu k analýze uživatelských dat nalézá své široké uplatnění jako moderní doplněk systémů kontroly vstupu.

Hlavní výhoda spočívá v minimální možnosti zneužití či zkopírování přístupových dat jinou osobou.

VÝHODY BIOMETRIE
KLÍČ ID KARTA HESLO / PIN BIOMETRIE
ODCIZENÍ X X X OK
ZTRÁTA X X X OK
ZAPOMENUTÍ X X X OK
KOPIE X X X OK
ZAPŮJČENÍ X X X OK

L100

L100 je jedinečný zámek pro každou domácnost a kancelář. Nejnovější technologie, kterou zámek používá, je schopná otevřít dveře do jedné sekundy po sejmutí otisku prstu. Díky jednoduchému ovládání trvá registrace uživatele 5 sekund. Jedinečný design čtečky karet poskytuje pohodlí jak pro starší i mladší členy rodiny tak i pro zaměstnance, kteří již mají karty. Zámek díky svým vlastnostem není náročný na instalaci.

minimální odběr 10 ks

iEvo

Čtečky iEvo používají multispektrální metodu čtení biometrické informace (MSI), která je výrazně lepší než standardní biometrické technologie. MSI čte otisk prstu, ať už je suchý, vlhký, teplý nebo studený a čte i skrz špínu, krém a dokonce i skrz některé latexové rukavice!

 

© 1999- 2020 , SOVTE, Hodkovická 8, Praha 4 - Lhotka, Česká republika, web: www.oldsovte.cz, e-mail: sovte@sovte.cz
poslední změna 20.04.2020