english
Sovte products theme

Archiv produktů FARGO


Produkty se již nevyrábí. Pro tyto produkty stále poskytujeme technickou podporu a servis a nabízíme spotřební materiál.

Řada tiskáren/kóderů/laminátorů HDP (High Definition Printing)
HDPii tiskárna platobních karet
HDPii
Tiskárna platebních karet HDPii s retransferovou technologií HDP - High Definiton Printing (tisk s vysokou přesností). Umožňuje okamžité vydávání debetních, kreditních,dárkových a předplacených kontaktních i bezkontaktních platebních karet rychle a bezpečně přímo na pobočce.
HDP600 CR100
HDP600 CR100
Tiskárna karet z řady HDP600. Umožňuje tisk plastových identifikačních karet rozměru CR-100. Jednodušší konstrukce a vysoká spolehlivost. Bezkonkurenční kvalita potisku - tisk na spad. Ideální pro tisk konferenčních a VIP karet.
SLEVA
na spotřební materiál!
HDP600-termosublimční tiskárna, vysoká kvalita potisku, tisk na spad
HDP 600 (LC)
Tiskárna z řady HDP600 (LC). Umožňuje tisk plastových identifikačních karet rozměru CR-80. Jednodušší konstrukce, menší rozměry, nižší váha, vyšší spolehlivost. Tisk, kódování plastových / čipových karet a laminace – vše v jednom procesu! Bezkonkurenční kvalita potisku, tisk na spad. Snadná integrace i do již existujících ID systémů. Nové ceny!
SLEVA
na spotřební materiál!
HDP820 -  tiskárna z řady HDP800
HDP 825
Osvědčená tiskárna z řady HDP800. HDP technologie tisku, možnosti kódování čipových karet, dvojitý vstupní podavač, možnost pozdějšího doplnění o laminační modul! Nové ceny! Výborný poměr CENA/VÝKON! Automatické čištění každé karty před jejím potiskem samolepící páskou! Tiskárna pro potisk karet typu CR80.
SLEVA
na spotřební materiál!
HDP825
HDP 825-LC
HDP825 se zabudovaným laminačním modulem pro laminaci vytištěných karet. Automatické čištění každé karty před jejím potiskem samolepící páskou! Pro potisk karet typu CR80. Dvojitý vstupní podavač.
SLEVA
na spotřební materiál!
HDP820
HDP 820
Tiskárna pro potisk ID karet využívající technologii tisku HDP s širokými možnostmi kódování elektronických karet včetně např. Proximity Card karet nebo kontaktních i bezkontaktních SmartCard karet. S možností pozdějšího doplnění o laminační modul! Stále jediná existující tiskárna pro potisk karet typů CR80, CR90 a CR100!
SLEVA
na spotřební materiál!
HDP820-LC
HDP 820-LC
HDP820 se zabudovaným laminačním modulem pro laminaci vytištěných karet. Stále jediná existující tiskárna pro potisk a laminaci karet typů CR80, CR90 a CR100!
 
Řada tiskáren/kóderů/laminátorů DTC (Direct-To-Card)
SLEVA
na spotřební materiál!
DTC 400e
Tiskárna karet  DTC400e. Modulární systém pro potisk plastových karet moderní konstrukce,  rozšiřitelnost na oboustranný tisk, možnost instalace široké škály kódovacích modulů pro kontaktní i bezkontaktní karty a karty s magnetickým proužkem, černobílý tisk na přepisovatelné karty, tisk na velmi tenké karty a kartové přelepky. Možnost použití barvící pásky s fluorescentní vrstvou: další ochranný prvek na kartách viditelný pouze v UV oblasti.
DTC550
DTC 550 (LC)
Tiskárna / kodér (laminátor) identifikačních karet pro střední a větší organizace, snadno zapojitelná do sítě LAN pomocí volitelného Ethernet rozhraní a vnitřního tiskového serveru. Volitelně: Print Security Suite a Print Security Manager. Lze vybavit laminačním modulem pro laminaci potištěných karet. (pro zvýšení trvanlivosti a zabezpečení karet)
DTC400-termosublimační modulární tiskárna
DTC 400
Tiskárna karet z řady DTC400, moderní konstrukce,  rozšiřitelnost na oboustranný tisk, možnost instalace široké škály kodérů. Možnost použití barvící pásky s fluorescentní vrstvou: další ochranný prvek na kartách viditelný pouze v UV oblasti, volitelná rozšiřitelná záruka z jednoho až na 4 roky, nový systém ochrany: Print Security Suite.
SLEVA
na spotřební materiál!
DTC300 - modulární termosublimační tiskárna
DTC 300
Nová tiskárna z řady DTC300 – nová moderní konstrukce, snadná obsluha (vložíte pouze kazetu s barvící a samolepící čistící páskou), interaktivní LCD display, 2 letá záruka, verze jedno i oboustranná, modulární rozšiřitelnost pro kódování karet: magnetických, Mifare bezkontaktních, HID proxy, HID iCLASS a kontaktních smart karet. Velmi přijatelná cena!
SLEVA
na spotřební materiál!
DTC500 Series
DTC 525
Tiskárna pro potisk ID karet střední kategorie s oboustranným potiskem, duálním automatickým vstupním podavačem, sadou pro zabezpečení tiskárny. S možností pozdějšího doplnění o laminační modul!
SLEVA
na spotřební materiál!
DTC525-LC
DTC 525-LC
DTC525 se zabudovaným laminačním modulem pro laminaci potištěných karet.
SLEVA
na spotřební materiál!
DTC500 Series
DTC 515
Jako DTC525, jednostranný potisk karet. S možností pozdějšího doplnění o laminační modul!
SLEVA
na spotřební materiál!
DTC515
DTC 515-LC
DTC 515 tiskárna s laminačním modulem.
DTC500 Series
DTC 500LE
Vyjímatelná čisticí kazety. Příznivá cena.
 
Řada tiskáren Persona Line
Persona C30e
C30e
Nová tiskárna karet C30e vychází z původního modelu  c30, ale je mnohem všestrannější. Volitelným přidáním kodérů můžete kódovat kontaktní i bezkontaktní karty, novinkou je schopnost tisknout na přepisovatelné karty ( vhodné jako dočasné návštěvnické černobílé karty) a schopností tisku na tenké karty(0,25-1 mm) se stává nejlépe vybavenou tiskárnou ve své třídě. Jednoduchá obsluha, snadná výměna kazety, která navíc obsahuje čistící váleček pro okamžité čištění karet vstupujících do tiskárny a její cena ji předurčuje pro široké rozšíření i do menších firem, škol, sportovních klubů.

M30e
Snadno ovládatelná monochromatická tiskárna plastových karet, která vychází z předchozího modelu  M30 doplněného o ovladač pro operační systém Linux a schopnost potiskovat velice tenké karty. Jednoduchá obsluha, snadná výměna kazety, která navíc obsahuje čistící váleček pro okamžité čištění karet vstupujících do tiskárny. Široká škála barev tiskového spotřebního materiálu. V hodná tam, kde požívají již na kódované bezkontaktní karty bez personifikace.
SLEVA
na spotřební materiál!
Persona C30
C30
Snadno ovládatelná, barevná tiskárna identifikačních karet, jednoduchá obsluha, snadná výměna kazety, která navíc obsahuje čistící váleček pro okamžité čištění karet vstupujících do tiskárny.
Persona M30
M30
Snadno ovládatelná monochromatická tiskárna plastových karet, jednoduchá obsluha, snadná výměna kazety, která navíc obsahuje čistící váleček pro okamžité čištění karet vstupujících do tiskárny. Široká škála barev tiskového spotřebního materiálu.
SLEVA
na spotřební materiál!
Persona C25
C25
Standardní tiskárna s oboustranným potiskem., jako Pro-L, bez laminátoru.
SLEVA
na spotřební materiál!
Persona C16
C16
Rychlá barevná tiskárna na potisk plastových ID karet sublimační technologií a resinovým termálním transferem. Tato tiskárna střední velikosti je určená pro plněbarevný a monochromní tisk. Výborný poměr cena/výkon.
SLEVA
na spotřební materiál!
Persona C11
C11
Rychlá, lehká a kompaktní ID tiskárna s futuristickým designem pro plněbarevný potisk karet.
Persona C7
C7
Plněbarevná inkoustová tiskárna pro potisk identifikačních karet (s teslinovým povrchem). Velmi nízké pořizovací náklady. Bez potřeby údržby, nejjednodušší obsluha!
Persona M11
M11
Jako C11, monochromatický tisk.
CardJet 410
CardJet 410
Tiskněte plastové karty vysoké kvality bez jakýchkoliv problémů a speciálních znalostí. První tiskárna / kóder plastových karet s ink-jet potiskem a příjemným uživatelským rozhraním na trhu, 600 dpi.