Sovte products theme

Tiskárna karet DTC 1000

DTC1000 - tiskarna karet

Kompaktní snadno ovladatelná tiskárna plastových karet

Ideální tiskárna karet pro malé a střední firmy pro tisk identifikačních karet, věrnostních slevových karet, klubových karet a konferenčních karet. Hlavní využití, tam kde tisknete menší množství barevných karet nebo dotiskujete na předtištěné plastové karty, ve školách, úřadech, sportovních klubech, fitness centrech a v obchodech. Tiskárna FARGO® DTC1000 je zkonstruována technologií Genuine HID™, která zajištuje výkonnost, užitnou hodnotu a servis tiskárny, čímž je zajištena investice zákazníka. Je plně kompatibilní s ostatními výrobky systému HID.

Výhody proti tiskárnám karet stejné kategorie

karta
  • vestavěný software Swift IDTM pro návrh a tisk identifikačních karet
  • snadná instalace a obsluha
  • plno-barevný tisk ke kraji karty
  • možnost tisku na přepisovatelné karty, tenké karty a samolepící karty
  • vysoká rychlost potisku: 150karet/hod barevně
  • možnost volby oboustranného tisku karet
  • možnost volby USB nebo Ethernet
  • možnost výběru kodéru čipových karet
  • přidání kodéru magnetického proužku v budoucnu

Špičkový poměr cena /výkon

Rychlá a snadná instalace a obsluha tiskárny karet

Jako první tiskárna karet obsahuje vestavený software Swift IDTM pro návrh designu a tisk identifikačních průkazu a zákaznických karet. Tiskárnu karet vybalíte, připojíte do USB počítače a můžete produkovat identifikační karty. Snadná výměna tiskových pásek díky zjednodušené kazetě, v níž je integrována tisková páska a čištění karty.

Kódování kontaktních a bezkontaktních čipových karet

Výběrem kodéru s různými technologiemi kódování od kontaktní smart karty přes bezkontaktní (včetne karet s technologií HID iCLASS®, MIFARE®,ISO 14443 A/B, ISO 15693 a na karty proximity ) nebo obyčejné karty s magnetickým proužkem můžete identifikační karty potisknout a kódovat v jednom procesu.

Technologie potisku karet a rychlost

Sublimace barviva, tepelný přenos rezinu a technologie přepisu bez použití pásky. U technologie rezinu - možnost černé, zelené, modré, červené, bílé, stříbrné a zlaté barvy rezinové pásky. Rychlost tisku 150 karet/h (CMYKO) a až 500 karet/h (rezinem). Tisk do kraje karty. Rozlišení tisku 300dpi.

Ekologicky šetrná tiskárna

Umožnuje potisk přepisovatelných identifikačních karet. Funkce "Vymazat a opět zapsat" činí tiskárnu DTC1000 ideální pro kódování identifikačních karet s omezenou časovou platností, jako jsou napr. průkazy návštevníku.
přepisovatelná karta