Sovte products theme

Tiskárna karet DTC 4000

DTC4000 - tiskarna karet

Modulární snadno ovladatelná tiskárna plastových karet

Je určena pro používání v obchodních organizacích střední velikosti, ve školách, úřadech místní správy a sportovních klubech, které hledají univerzální, pohodlný, profesionální a zabezpečený systém pro výdej identifikačních karet a věrnostních karet. Kartová tiskárna DTC4000 je ideální tiskárnou karet pro organizace, které potřebují flexibilní, jednoduchý a spolehlivý způsob produkce identifikačních a věrnostních karet s možností využití nových technologií identifikace v budoucnu.

Tiskárna karet DTC4000 nesplňuje pouze současné požadavky zákazníka na potisk karet. Připojením rozšiřujících modulů, kterými je možno tiskárnu dodatečně vybavit přímo v místě její instalace, je možné splnit i případné budoucí požadavky.

Tiskárna FARGO® DTC4000 je zkonstruována technologií Genuine HID™, která zajišťuje výkonnost, užitnou hodnotu a servis tiskárny, čímž je zajištěna investice zákazníka. Je plně kompatibilní s ostatními výrobky systému HID.

Výhody proti tiskárnám karet stejné kategorie

 • vestavěný software Swift IDTM pro návrh a tisk identifikačních karet
 • plno-barevný tisk ke kraji karty
 • snadná instalace a obsluha
 • možnost tisku na přepisovatelné karty, tenké karty a samolepící karty
 • vysoká rychlost tisku 150karet/hod barevně
 • možnost UV tisku fotografií a textu
 • heslem zabezpečený tisk
 • modulárnost = možnost rozšíření v budoucnu
  • možnost oboustranného tisku
  • možnost USB nebo Ethernet
  • možnost kodéru tak, jak se vyvíjejí nové technologie čipu
  • vstupní zásobník na 200 karet

Špičkový poměr cena /výkon

Rychlá a snadná instalace a obsluha

Jako první tiskárna karet obsahuje vestavěný software Swift IDTM pro návrh designu a tisk identifikačních průkazů a zákaznických karet. Tiskárnu vybalíte, připojíte do USB počítače a můžete produkovat identifikační karty. Snadná výměna tiskových pásek díky zjednodušené kazetě, v níž je integrována tisková páska a čištění karty.

Kódování čipových kontaktních a bezkontaktních karet

Potisk a kódování identifikačních karet v jednom procesu.

Možnost dodatečné volby kodérů čipových karet s různými technologiemi kódování od kontaktní smart karty přes bezkontaktní karty (včetně karet s technologií HID iCLASS®, MIFARE®, ISO 14443 A/B, ISO 15693 a na karty HID Proximity ) nebo obyčejné karty s magnetickým proužkem umožní využití nových technologií identifikace v budoucnu.

Technologie potisku karet a rychlost

Sublimace barviva, tepelný přenos rezinu a technologie přepisu bez použití pásky. U technologie rezinu - možnost černé, zelené, modré, červené, bílé, stříbrné a zlaté barvy rezinové pásky. Pro větší zabezpečení identifikačních a věrnostních karet proti padělání je poprvé i v této kategorii tiskáren možnost tisku fotografií UV tiskem. tisk viditelný pod uv světlem Rychlost tisku 150 karet/h (CMYKO) a až 500 karet/h (rezinem). Tisk do kraje karty. Rozlišení tisku 300dpi.

Ekologicky šetrná tiskárna

Umožňuje potisk přepisovatelných identifikačních karet. Funkce "Vymazat a opět zapsat" činí tiskárnu karet DTC4000 ideální pro kódování identifikačních karet s omezenou časovou platností, jako jsou např. průkazy návštěvníků nebo multitechnologické čipové karety krátkodobých zaměstnanců.
přepisovatelná karta