Sovte products theme

Tiskárna karet DTC 4500

DTC4500 - tiskarna karet

Kompaktní snadno ovladatelná tiskárna plastových karet

Je určena pro používání ve velkých organizacích, státních úřadech na univerzitách, které hledají univerzální, pohodlný, profesionální a zabezpečený systém pro výdej identifikačních karet a věrnostních karet. Kartová tiskárna DTC4500 je ideální tiskárnou karet pro organizace, které potřebují flexibilní, zabezpečný a spolehlivý způsob výdeje identifikačních a věrnostních karet s možností využití nových technologií identifikace v budoucnu.

Tiskárna karet DTC4500 nesplňuje pouze současné požadavky zákazníka na potisk karet. Připojením rozšiřujících modulů, kterými je možno tiskárnu dodatečně vybavit přímo v místě její instalace, je možné splnit i případné budoucí požadavky na vyšší zabezpečení laminační folií s hologramem, nebo na změnu technologií čipových identifikačních karet.

Tiskárna FARGO® DTC4500 je zkonstruována technologií Genuine HID™, která zajišťuje výkonnost, užitnou hodnotu a servis tiskárny, čímž je zajištěna investice zákazníka. Je plně kompatibilní s ostatními výrobky systému HID.

Výhody tiskárny karet

 • vestavěný software Swift ID pro návrh a tisk identifikačních karet
 • plno-barevný tisk ke kraji karty
 • možnost laminace
 • dva vstupní zásobníky
 • snadná instalace a obsluha
 • možnost tisku na přepisovatelné karty, tenké karty a samolepící karty
 • vysoká rychlost tisku 150karet/hod barevně
 • možnost UV tisku fotografií a textu
 • heslem zabezpečený tisk
 • USB a Ethernet
 • možnost řešení pro úsporu místa – vstupní výstupní zásobní z jedné strany
 • modulárnost = možnost rozšírení v budoucnu
  • možnost oboustranného tisku
  • možnost kodéru tak, jak se vyvíjejí nové technologie čipu
  • vstupní zásobník na 200 karet
  • jednostranný nebo oboustranný laminační modul

Špičkový poměr cena /výkon

Rychlá a snadná instalace a obsluha

Tiskárna karet obsahuje vestavěný software Swift IDTM pro jednoduchý návrh designu a tisk identifikačních průkazů a zákaznických karet. Tiskárnu vybalíte, připojíte do USB počítače a můžete produkovat identifikační karty. Snadná výměna tiskových pásek díky zjednodušené kazetě, v níž je integrována tisková páska a čištění karty.

Potisk, kódování a laminace identifikačních karet s použitím softwarového řešení Asure ID® v jednom procesu. Jeden software pro návrh designu karty, personifikaci karet z předem připravené databáze a kódování čipové karty jedním softwarem.

Kódování čipových kontaktních a bezkontaktních karet

Možnost dodatečné volby kodérů čipových karet s různými technologiemi kódování od kontaktní smart karty přes bezkontaktní karty (včetně karet s technologií HID iCLASS®, MIFARE®, ISO 14443 A/B, ISO 15693 a na karty HID Proximity ) nebo obyčejné karty s magnetickým proužkem umožní využití nových technologií identifikace v budoucnu.

Technologie potisku karet a rychlost

Přímý tisk sublimací barviva, tepelný přenos rezinu a technologie přepisu bez použití pásky. U technologie rezinu - možnost černé, zelené, modré, červené, bílé, stříbrné a zlaté barvy rezinové pásky. Pro větší zabezpečení identifikačních a věrnostních karet proti padělání je poprvé i v této kategorii tiskáren možnost tisku fotografií UV tiskem. tisk viditelný pod uv světlem Rychlost tisku 150 karet/h (CMYKO) a až 500 karet/h (rezinem). Tisk do kraje karty. Rozlišení tisku 300dpi.

Laminace plastových karet

Volitelná laminace, jejíž pomocí se na karty aplikuje laminační vrstva, čímž je možno produkovat karty s delší trvanlivostí tisku a vysokou úrovní zabezpečení. Použití laminačních pásek s hologramem znesnadňuje padělání, má zákazník možnost výběru jednak laminačních pásek s hologramem výrobce nebo si nechat vyrobit vlastní unikátní design. Možnost současné laminace obou stran karty při jednom průchodu zajišťuje zvýšení kapacity produkce a tudíž úsporu času.

Ekologie a úspora nákladů na tisk karet

Umožňuje potisk přepisovatelných identifikačních karet. Funkce "Vymazat a opět zapsat" činí tiskárnu karet DTC4500 ideální pro kódování identifikačních karet s omezenou časovou platností, jako jsou např. průkazy návštěvníků nebo multitechnologické čipové karety krátkodobých zaměstnanců, jednu kartu můžete použít až tisíckrát.

Velkoobjemové pásky umožňují vytisknout na této tiskárně pomocí jedné pásky dvojnásobný počet karet bez manipulace ve srovnání s dříve vyráběnými tiskárnami.
přepisovatelná karta