Sovte products theme

Tiskárna karet FARGO DTC5500LMX

FARGO DTC5500LMX oboustranná tiskárna s laminátorem

Nová tiskárna s přímým potiskem karty a laminátorem!


Spolehlivá, vysoce výkonná tiskárna karet je určena pro společnosti, které vyžadují kvalitním a odolný tisk s laminací ve velkých objemech karet každý den. Díky inovativní technologii bezodpadové laminace zaručuje tiskárna DTC5500LMX snížení nákladů na produkci karet až o 50%. DTC5500LMX je vybavena novou technologií iON HID Global, která zaručuje nejkratší a nejrychlejší proces přípravy k tisku ve svém oboru. Tiskárna / laminátor je připravena k provozu za pouhých 45 vteřin, což uživateli ušetří čas a peníze. Tiskárna DTC5500LMX je odolná, výkonná a spolehlivá. Tisk a laminace vydrží nejnáročnější podmínky.

Nejnovější koncept tiskárny plastových karet DTC5500LMX splňuje ty nejvyšší standardy. Robustní kovová konstrukce, vysoká kvalita tisku a laminace v jednom procesu zajišťuje bezproblémový výdej velkého množství potištěných a zalaminovaných karet v krátkém čase a za velmi příznivou cenu. Mezi standardní výbavu patří velkokapacitní pásky a dvojitý vstupní zásobník karet zvyšující kapacitu nebo umožňující správu různých typů karet.

Volitelné příslušenství:

  • Současný potisk a kódování pomocí jediného rozhraní USB 2.0 nebo Ethernet rozhraní
  • WiFi® Modul
  • Zamykatelný vstupní a výstupní zásobník a kazeta s páskou
  • Modul pro kódování kontaktních a bezkontaktních smart karet
  • Modul pro kódování magnetického proužku
  • Kontrolka oznamující stav výroby
Jedná se o tiskárnu z řady profesionálních tiskáren zajišťující zabezpečený výdej identifikačních průkazů s bezpečnostními prvky. K základnímu modelu je možné dokoupit kodér magnetického proužku, kontaktních smart karet, čtečka 125 kHz (HID Prox), kodér pro čtení/zápis 13,56 MHz (iCLASS®, MIFARE®, ISO 14443 A/B, ISO 15693), kodér iCLASS SE® (součást platformy otevřeného kódování iCLASS SE) se všemi jeho funkcemi, což umožňuje vytvářet, kódovat (číst/zapisovat) a od počátku až po dokončení provádět správu zabezpečených dokladů. Můžete přímo na místě navrhovat personalizované identifikační průkazy a poté je naprogramovat tak, aby byly funkční s vaším systémem řízení fyzického přístupu (PACS), čímž se zjednoduší vaše postupy objednávání, vydávání a správy zásob karet. Volitelně je možné objednat Wifi příslušenství.