english
Sovte products theme

RegistracePro vstup do chráněné oblasti s podrobnými informacemi o cenách je nutná registrace. Důvodem je ochrana nás i našich zákazníků před zneužíváním informací v obchodním styku.

Položky označené (*) jsou povinné.


  (*) Kontaktní osoba:  
  (*) Název firmy:  
  (*) Ulice ,č.p.:  
  (*) Město:  
  (*) PSČ:
  (*) e-mail:    
  (*) Telefon:    
  Mobil:    

 (*) Jak jste se o nás dozvěděli?   * Pokud jste vlevo vybrali možnost jiné, prosíme   specifikujte ji.  

  (*) Uživatelské jméno:  
  (*) Heslo:

Z důvodu bezpečnosti nedoporučujeme používat heslo stejné jako máte pro přístup k vaší poště či e-shopům (zde použitá hesla jsou posílána sítí bez šifrování)

 
  (*) Heslo (potvrzení):  
  (*) Bezpečnostní otázka:

*Do pole bezpečnostní otázka vpište sovte

 
  (*) WWW:  

  (*) Požadavky:
Potisk    Tiskárny    Čipovky    Čtečky    Software    Aplikace    HID      
 
  Jiné:
* specifikujte váš zájem pokud je jiný než výše uvedené možnosti
 
   

  Odebírat novinky:  
Potvrzením výběru "Odebírat novinky" zákazník žádá společnost Karel Pištěk - Sovte, se sídlem v Praze 10, Kodaňská 521/57, IČ 12500984, o zasílání obchodních sdělení prostřednictvím svého výše uvedeného elektronického kontaktu. Zákazník souhlasí se zasíláním obchodních sdělení, novinkách v sortimentu, připravovaných akcích, prezentacích, apod. K užití svého elektronického kontaktu za účelem zasílání obchodních sdělení, uděluje zákazník výslovný souhlas v souladu s ustanovením § 7 odst. 1 zákona 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. Zákazník si je vědom, že je oprávněn svůj udělený souhlas kdykoliv zdarma zrušit, a to formou písemné žádosti doručené na adresu provozovny společnosti Karel Pištěk - Sovte, 142 00 Praha 4, Hodkovická 65/8, nebo žádost zaslat e-mailem na elektronickou adresu kpistek@sovte.cz.
Zákazník svým svobodným rozhodnutím (stiskem tlačítka "Odeslat registraci") dává najevo, že si je vědom všech výše uvedených skutečností a souhlasí s dalším zpracováním svých osobních údajů ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů pro účely obchodní činnosti provozovatele těchto stránek. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetí straně.Po stisku tlačítka Vám bude zaslán informační e-mail a přístup bude dle požadavků správcem aktivován nejpozději do 1 pracovního dne.