english

Software


Software pro návrh, tisk a kódování karet
CARDPRESSO
CARDPRESSO
Nový a stále vylepšovaný software CardPresso pro návrh, tisk a kódování karet má jednoduché a intuitivní rozhraní, bez nutnosti dlouhého zaškolování. Software umožňuje tvorbu profesionálních grafických návrhů a tisk široké palety 1D a 2D čárových kódů. Už základní verze umožňuje kódování magnetického proužku a vyšší verze umožňují kódování kontaktních i bezkontaktních čipových karet. Pomocí programu CardPresso můžete propojit grafický návrh s různými druhy databází (dle zakoupené verze) a proměnná data na kartě se pak při tisku sami automaticky doplňují. S grafickými nástroji obsaženými v programu lze do návrhu snadno vkládat obrázky či fotografie.

Všechny verze programu CardPresso Vám přinesou mnoho výhod a možností efektivně kódovat a tisknout karty.
CardFive Vision
CardFive Vision
Dříve nejprodávanější profesionální software pro tisk karet od firmy NFive.
V polovině roku 2016 výrobce NFive definitivně ukončil support produktu CardFive. Firma SOVTE dále nabízí v rámci možností podporu tomuto tiskovému software. CardFive lze i nadále používat, nicméně nelze již provést upgrade na vyšší verzi programu a také se dále nevyvíjí pro další update. Jako náhradu Vám nabízíme programy s možností neustálého vývoje a aktualizacemi CardPresso (výrobce CardPresso) případně Asure ID (výrobce HID Global). Pro zákazníky, kteří již mají software CardFive nabízíme zdarma program pro převod grafických návrhů a koupi nového software CardPresso v odpovídající kompatibilitě (viz níže) za velmi výhodné ceny. K převodu šablony grafického návrhu a následné úpravě grafiky poskytujeme zdarma manuál a telefonickou podporu. Případná instalace, převod a zaškolení na místě u zákazníka je placeno dle domluvy. V případě zájmu nás kontaktujte na sovte@sovte.cz
Asure ID 7
Asure ID 7
Asure ID 7 je komplexní profesionální řešení pro výrobu ID karet od návrhu designu potisku plastové karty, přes kódování čipu, laserového gravírování textu i fotografie, UV tisku až po laminaci, a to vše v jednom procesu. Jeho uživatelské rozhraní je podobné rozhraní Microsoft Office. Pracuje s databázemi pomocí ODBC zdrojů.
Vývojové kity
NaviGo
CardFive SDK
Sada pro vývoj programů CardFive Software Developer Kit slouží pro vývoj vlastního grafického návrhového rozhraní pro návrh a potisk plastových ID karet. Obsahuje programy CardFive SDK, CardFive designer, licence pro provozní programy (runtime) a sadu keyFive Developer Kit umožňující přidělování licencí Vašim aplikačním programům. Sada SDK obsahuje:
  • SDK Master License (hlavní licenci)
  • Instalační CD (CardFive SDK a CardFive Designer)
  • 1 čtečku, 1 licenční kartu (s jednou licencí pro CardFive SDK a jednou licencí pro CardFive Designer)
  • KeyFive Developer Station (vývojová sada)
  • Instalační CD (KeyFive Developer Station Installation - instalace vývojové sady KeyFive)
  • 3 čtečky KeyFive, 10 prázdnych karet, licenci pro vývojovou sadu KeyFive
  • licence pro provozní programy SDK (8 pouzder)
  • v každém pouzdru 1 čtečka, 1 licence na provozní program
Věrnostní systémy
LOYAL
LOYAL
Proč věrnostní systém?

Získat zákazníka je těžké, a ještě těžší je si ho udržet. Jedním z efektivních a současně nejvíce využívaných způsobů poslední doby je věrnostní systém. Věrnostní systém je vždy individuálním zákaznickým řešením. Vyplývá to z toho, že je prostředkem, kterým se uživatel chce odlišit od konkurence a je zhmotněním individuální marketingové strategie řízení vztahu se zákazníky (CRM).

Program se dá nastavit tak, že odečítá sumu/kredit/body danému zákazníkovi v rámci předem uhrazené sumy/kreditu. Nebo je možné nastavení, kdy přičítá sumu/kredit/body. V případě přičítání je zákazník při dosažení určité hodnoty nějak oceněn (sleva, dárek).

K jednomu zákazníkovi jde přiřadit více položek s různými sumami nebo body a ty se pak sčítají/odečítají při nákupu/odečtu.

Systém nedovolí přiřadit jednu kartu dvakrát, ale při ztrátě lze číslo karty změnit na novou a nepřijít tak o již započítané body/sumu.
Cena programu LOYAL se čtečkou a 60 ks čipových karet EM4102 je 12 500 Kč bez DPH.