english
Sovte products theme

Tiskárny a aplikátory samolepících etiket na roli pro maloprodukci


Tiskárny pro potisk etiket z role na roli umožňují tisk barevných etiket dle potřeby na předem vysekané etikety ale i nekonečný pás. Tisk etiket na tiskárnách LX řady je stejně snadný, jako obsluha běžné kancelářské tiskárny. S tiskárnou je dodáván zdarma software pro návrh a tisk etiket NiceLabel nebo je možné tisknou z běžných grafických programů jako je CorelDRAW nebo Adobe Photoshop. Díky jejich velikosti je můžete postavit na kancelářský stůl a tisknout barevné samolepící etikety nebo jen dotiskovat na předem předtištěné etikety loga a texty tak, jak potřebujete. Hlavní využití nacházejí v menších potravinářských firmách, vinařstvích, kosmetickém, farmaceutickém a chemickém průmyslu pro výrobu privátních značek, testovacích sérií a jazykových mutací.

Tiskárny tisknou inkoustovou technologií na širokou škálu výrobcem dodávaných etiket. Voděodolné etikety (papír, polyester a BBOP). Možnost použití předtištěných etiket, vhodných pro inkoustový tisk, konzultujte s naším specialistou.

Pro náročnější firma Primera vyvinula profesionální digitální řešení pro malonákladovou výrobu etiket jakéhokoliv tvaru na rolích. Jedná se o digitální výrobní linku umožňující tisk na pás materiálu na roli a následnou laminaci, výřez etiket, odstranění mřížky, rozřezání a návin na jednotlivé role.

Inkoustové tiskárny etiket Laserové tiskárny a dokončovací zařízení pro výrobu etiket
LX500e
Tiskárna etiket LX500e
Znatelně rychlejší potisk než předchozí model LX400e. Možnost objednat s vestavěným odřezávačem etiket. Využívá technologie inkoustového tisku s rozlišení 4800 dpi pro tisk na vodě-odolné samolepící papírové a plastové samolepicí etikety a štítky. Tisk plnobarevné fotografie, grafiky, textů, čárových a QR kódů. Tisk etiket z jedné barevné cartridge (CMY, černá je soutiskem). Tiskárnu je možno rozšířit o automatickou řezačky potištěných etiketa navíječe potištěných etiket.
Šíře tisku 108 mm
CX1000e
CX1000e laserová tiskárna etiket
Tisk na samolepicí etiketovací materiály na roli s předem provedeným násekem bez stažení mřížky.
LX1000e
Tiskárna etiket LX1000e
Využívá pigmentové velkokapacitní inkoustové cartridge. Inkousty založené na pigmentech tzv. pigment based inkousty se vyznačují vysokou světlostálostí, vysokou odolností proti UV záření a voděodolností. LX1000e nejekonomičtější inkoustová tiskárna barevných samolepicích štíků z řady tiskáren firmy Primera. Využití pro všechna pracoviště, kde se klade důraz na odolnost etiket – hlavně průmyslová výroba, venkovní podmínky, armáda, zdravotnictví apod. Oproti modelu LX2000e menší rychlost tisku a pouze USB připojení.
CX1200e
CX1200e laserová tiskárna etiket
CX1200e tiskárna barevných etiket na roli pro malonáklad přináší barevný digitální tisk etiket za průlomovou cenu. Využívá jedené z nejrychlejší technologie barevného laserového tisku s nejvyšším rozlišením, které je k dispozici. CX1200e nabízí kvalitu, rychlost, flexibilitu a možnost tisku na pestrou škálu podkladových materiálů papír a plasty (lesklé, matné, průhledné) a další materiály pro laserový tisk.
LX2000e
Tiskárna etiket LX2000e
Využívá pigmentové velkokapacitní inkoustové cartridge. Inkousty založené na pigmentech tzv. pigment based inkousty se vyznačují vysokou světlostálostí, vysokou odolností proti UV záření a voděodolností. LX 2000e nejekonomičtější inkoustová tiskárna barevných samolepicích štíků z řady tiskáren firmy Primera. Využití pro všechna pracoviště, kde se klade důraz na odolnost etiket – hlavně průmyslová výroba, venkovní podmínky, armáda, zdravotnictví apod. Oproti modelu LX900e se náklady na tisk snižují o 50%.
FX1200e
FX1200e digitální výřez etiket na roli
Revoluce ve výrobě samolepicích etiket - snížení výrobních nákladů pro malé objemy. FX1200e „all-in-one“ řešení zahrnuje laminaci, digitální výřez, odstranění mřížky, rozřezání a následný návin na jednotlivé role. Zařízení umožňuje výsek jakéhokoliv tvaru etikety. Pro výřez je použito unikátní PRIMERA patentované technologie QuadraCut™, která využívá čtyř nožů současně. Samozřejmostí je použití jako dokončovací zařízení i pro tiskárny jiných značek.


CFX12Plus
CFX12PLUS systém pro tisk a dokončování etiket
CFX12PLUS je založen na uspěšné CX/FX digitální tiskárně etiket & dokončovacím systému, které si získaly celosvětově vysoké uznání a ocenění. S CX/FX Combo můžete produkovat vysoce trvanlivé, vodě a UV záření odolné etikety v jakýchkoliv velikostech a tvarech až do šířky 195mm a délky 600mm. Systém zahrnuje laminaci, volby rozřezu a odstraňování mřížky, takže produkuje role etiket připravené rovnou k prodeji.
Inkoustové tiskárky etiket s vestavěným kodérem RFID etiket
RX900e
Tiskárna etiket RX900e s RFID čipem
Tiskárna RFID etiket RX900e je model tiskárny etiket LX900e doplněný o čtečku a kodér RFID čipů dodávané firmou Intermec®, podporující ISO 18000-6B, ISO 18000-6C a EPC Global Class 1 Gen 2. Je to první RFID tiskárna tisknoucí barevné RFID etikety.
Díky dodávanému softwaru můžete tisknout a kódovat barevné RFID etikety v jednom procesu.
RX900fe
Tiskárna etiket RX900fe s RFID čipem
Tiskárna RFID etiket RX900fe je model tiskárny etiket LX900e doplněný o čtečku a kodér RFID čipů dodávané firmou Intermec®, podporující ISO 18000-6B, ISO 18000-6C a EPC Global Class 1 Gen 2. Je to první RFID tiskárna tisknoucí barevné RFID etikety.
Díky dodávanému softwaru můžete tisknout a kódovat barevné RFID etikety v jednom procesu.
Stroje pro dokončování etiket na roli v malonákladu
MX-12e
MX-12e Systém pro odstranění mřížky
Zařízení pro snadné dokončení vysekaných etiket na roli. Systém MX-12e umožňuje odstranění odpadní mřížky, rozřezání a následný návin etiket na role.
FX1000e
FX1000e Systém pro odstranění mřížky
FX1000e systém pro odstranění mřížky - příslušenství k laserovým tiskárnám etiket řady CX. FX1000e plně automatizovaně a v jednom procesu odstraní odpadní mřížku, rozřeže a převine etikety na hotové role. Dokončovací zařízení od Primery je možné použit i k tiskárnám etiket jiných výrobců.
Digitální ražba zlaté a stříbrné
FX400e digitální dotisk zlaté a stříbrné
FX400e
Nyní můžete jednoduše přidat zlatou a stříbrnou na Vaše etikety tištěné inkoustovou nebo laserovou technologií. Plně digitální proces technologie termotransférového tisku s vysokým rozlišením a vysoce kvalitní tiskové pásky umožňují tisk složité grafiky. K dispozici je i laminační film pro konečnou povrchovou úpravu etiket, která zvýší jejich odolnost proti vodě, chemikáliím a UV záření a dodá etiketám lesk. Lesklé zlaté nebo stříbrné zdobení na etiketách dodává Vašim výrobkům dotek elegance a luxusu.
Průmyslové značení - odolné štítky pro průmyslové značení
LP130e Tiskárna etiket pro průmyslové značení
LP130e
Inovativní desktopový laserový systém značení Primera DL500e Durable Label Printer pro výrobu velice odolných etiket pro průmyslové značení ve strojírenství, zdravotnictví, v automobilovém a chemickém průmyslu.

Vysoce odolné štítky proti:
drsným venkovním povětrnostním podmínkám pro 5 a více let, extrémnímu slunečnímu záření / UV expozici, extrémním teplotám od -50 ° C do +200 ° C, vysoká odolnost proti oděru, tuku, oleji, benzínu...
Aplikátory samolepících etiket
Poloautomatické aplikátory etiket AP360e a AP362e
Aplikátory etiket AP360e a AP362e
AP série aplikátorů etiket od PRIMERY je výborným etiketovacím řešením pro polo-automatické etiketování standardních cylindrických tvarů právě tak jako zužujících se tvarů, jako jsou například lahve, sklenice, konzervy a trubice.
AP 360e aplikuje etiketu na 1stranu nádoby.
AP 362e aplikuje 2 etikety na nádobu (přední a zadní), obsahuje LED počítadlo a paměť na 9 pozic etiket přední a zadní etikety.
AP550e Aplikátor etiket na ploché povrchy
AP550e
AP550e je stolní poloautomatický aplikátor samolepicích etiket, který umožňuje rychle a snadně přesně aplikovat etikety a identifikační štítky na širokou škálu plochých povrchů, jako jsou obdélníkové nebo placaté lahve, krabice, balíky, tašky, sáčky, víčka, plechovky a mnoho dalších tvarů. Etikety se aplikují přímo, bez záhybů nebo bublin na přesně požadované místo. To dává konečným výrobkům, vysoce profesionální vzhled a výrazně zvyšuje produktivitu práce, oproti ručnímu značení.
DX850e dávkovač samolepicích etiket
DX850e
Poloautomatický odlepovač etiket usnadňuje odlepení samolepicí etikety z nosného média, čímž urychluje ruční aplikaci etiket na výrobky. Vestavěný mikro-senzor rozpozná, kdy byla etikety odebrána a poté automaticky připraví další etiketu k odebrání. Vestavěné počítadlo s LED displejem ukazuje, kolik etiket bylo odlepeno nebo kolik etiket ještě zbývá nalepit.
Etikety a materiály v roli pro tisk a výrobu etiket
Materiály pro inkoustový tisk
Etikety - papír a fólie v roli
Primera TuffCoat vysoce lesklé a polo-lesklé etikety od Primery maximálně vyhovují sublimačním a pigmentovým cartridgím pro tiskárny série LX serie. Kompatibilita a kvalita potisku jsou zaručeny.

TuffCoat High-Gloss – samolepící etikety s hladkým lesklým bílým povrchem. Excelentní adhese ke kartonu, kovu, a většině plastů. Povrch je voděodolný a velice odolný oděru.

TuffCoat Semi-Gloss – etikety s hladkým polomatným bílým povrchem, samolepící. Excelentní adhese ke kartonu, kovu a většině plastů. Voděodolné, excelentní odolnost proti oděru.

TuffCoat White Polyester – etikety s matným bílým povrchem, samolepící. Zvýšená odolnost. Excelentní adhese ke kartonu, kovu a většině plastů na bázi acrylového lepidla.
Materiály pro inkoustový tisk
Materiály na roli pro laserový tisk
V nabídce máme široký sortiment materiálů na roli pro potisk v laserových tiskárnách v různých barvách a strukturách, od papíru až po čiré plasty, i speciální vinařské materiály.